Platobné podmienky

 
 
 
 

Spôsob platby

U nás je nakupovanie pohodlné. Spôsob platby ponechávame na Tvojom výbere!Všetky nami ponúkané spôsoby platby sú overené a bezpečné! Vďaka vysokej úrovni online bankovníctva, môžeš svoju objednávku zaplatiť už po jej vytvorení a potom sa už len tešiť na svoju zásielku.

 

1. Dobierka

Najčastejši spôsob platby. Za tovar zaplatíš až pri prevzatí zásielky od kuríéra, či na pošte. Na dobierku je možné platiť iba na území Slovenska aj Českej republiky.

 

2. Prevod na bankový účet

Platbu môžeš odoslať klasickým bankovým prevodným príkazom, alebo priamy vkladom na náš účet:

Peňažný ústav: VUB Banka
Č.účtu: 
SK20 0200 0000 0030 9481 4657
Kód banky: SUBASKBX(0200)

Do popisu je potrebné uviesť variabilný symbol (číslo objednávky)

3. PayPal /platba platobnou kartou 

Platba kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, EuroCard, MasterCard a Diners Club. Práve toto je najrozšírenejší spôsob platby na celom svete, preto je vhodná aj pre zákazníkov zo zahraničia. Výhodou je, že týmto spôsobom môžeš platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine Ti kartu vydala. Funguje podobne ako internet banking, avšak namiesto čísla účtu zadávaš údaje o platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke, my sa k žiadnym údajom o Tvojej karte nedostaneme.

PayPal patrí k najrozšírenejším a najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete vôbec. Jeho služby využíva vyše 100 mil. ľudí po celom svete, v 103 krajinách. PayPal zastrešuje švajčiarska online banka. Dáva Vám možnosť ako majiteľovi eshopu prijímať platby bez nutnosti mať založený účet v nejakej banke. Stačí, ak sa bezplatne zaregistrujete v systéme PayPal. 

Systém akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express. 

Ako prebieha platba PayPalom - veľmi jednoducho. Ak chce zákazník zaplatiť pomocou PayPalu, nemusí si zriaďovať PayPal účet. Stačí, ak si pri nákupe vyberie ako spôsob platby PayPal. Po odoslaní objednávky bude požiadaný o zadanie čísla karty, termínu jej platnosti a bezpečnostného kódu. Ak už má zákazník zriadený účet PayPal, bude mu umožnené sa k nemu prihlásiť a platbu odoslať... 

Po vytvorení objednávky s online platbou PAYPal túto platbu schváli administrátor (pracovník nášho e-shopu). Takže po overení správnosti objednávky a dostupnosti tovaru (napr. či je skladom u dodávateľa) a po kontrole správnosti objednávky administrátor povolí online platbu zákazníkovi. Zákazníkovi následne príde automaticky e-mail o možnosti uhradiť objednávku.