BEAUTY GARDEN, prírodný krém

 
 
 
ÚVOD > KOZMETIKA > Starostlivosť o tvár > Krémy > BEAUTY GARDEN, prírodný krém
 

Krémy

BEAUTY GARDEN, prírodný krém

Kód produktu:50191
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 5-7 dní
Vaša cena: 32,35 €

Prírodný krém pre všetky typy pleti, obohatený mrkvovým olejom. Bohatý, 100% prírodný krém sa zvláčni pod vplyvom telesného tepla a poskytuje intenzívnu hydratáciu. Organický olej, fialka (čierna) a mrkva sú cenným zdrojom beta-karoténu, a vitamínov A, B1, B2, B6, C a K.

 


Mrkva je zložka, ktorá sa už niekoľko generácií používa na starostlivosť o pokožku. Je obzvlášť cenená pre svoje vlastnosti, ktoré dodávajú pokožke lesk.


Mrkvový olej obsiahnutý v kréme získaný z Bio mrkvy a slnečnicový olej, sú kľúčovou zložkou kozmetiky. Mrkva pochádza z vlastného pestovania BEAUTY GARDEN, ktorá umožňuje neustálu kontrolu kvality surovín v každej fáze - od sadeníc, úrodu až na hotový kozmetický produkt. BEAUTY GARDEN sa nachádza v meste Auriac, mestečku v malebnom kraji Francúzska. Prípravky, ktoré z neho pochádzajú, sú certifikované pre poľnohospodárstvo Biologique a neobsahujú pesticídy.


V harmónii s prírodou:

Všetky kozmetické prípravky Beauty Garden sú označené ako NATRUE. To znamená, že aspoň 95% prírodných zložiek je organického pôvodu.
Krásne navrhnuté.Drevo z ktorého sa vyrábajú obaly a etikety BEAUTY GARDEN, pochádza výlučne z trvalo udržateľného obhospodarovania lesov, a certifikovaný PEFC. Farba rastlinného pôvodu sa použila na tlač štítkov.
Najvyššia kvalita. Kozmetika je vyrobená výlučne ekologickým spôsobom. 
To nezahŕňa: palmový olej, silikóny, minerálny olej, parafín, syntetické farbivá a vonné kompozície.


Čistý objem: 50 ml
Krajina pôvodu: Francúzsko

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Naneste malé množstvo na tvár a krk. Používajte ráno / večer. Zabráňte kontaktu s očami.

 

zloženie:

Aqua (voda), Helianthus annuus (slnečnica), olej zo semien *, glycerín, Butyrospermum parkii (bambucké) maslo extrakt *, Daucus carota sativa (mrkva) extrakt z koreňa * cetearyl olivám, sorbitan olivám, Leuconostoc / reďkev koreň kvas filtrát, Cera Alba (Včelí vosk), xantánová guma, tokoferol, kyselina sorbová.


* zložka pochádzajúca z ekologického poľnohospodárstva