Prírodný odlíčovač BEAUTY GARDEN

 
 
 
ÚVOD > KOZMETIKA > Starostlivosť o tvár > Mlieka a čistiace vody > Prírodný odlíčovač BEAUTY GARDEN
 

Mlieka a čistiace vody

Prírodný odlíčovač BEAUTY GARDEN

Kód produktu:50298
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 5-7 dní
Vaša cena: 21,90 €

100% prírodný odstraňovač make-upu, obohatený organickým olejom (macerát) z harmančeka. Určené pre starostlivosť o všetky typy pleti. Účinne odstraňuje make-up a čistí pokožku a zanecháva ju jemnú.

 


RUMIANSKÝ OLEJ:


Kokosový olej sa získal v procese macerácie kvetov harmančeka v organickom slnečnicovom oleji. Harmanček je známy svojimi utišujúcimi vlastnosťami a používa sa už niekoľko generácií na krásu. Harmanček pochádza z vlastného pestovania BEAUTY GARDEN, ktorá umožňuje mať pod kontrolou kvalitu surovín v každej fáze výroby - od sadeníc, úrodu až po hotový kozmetický výrobok. BEAUTY GARDEN sa nachádza v meste Auriac, mestečku v malebnom kraji Francúzska. Prípravky, ktoré z neho pochádzajú, sú certifikované pre poľnohospodárstvo Biologique a neobsahujú pesticídy.

 

V harmónii s prírodou:

Všetky kozmetické prípravky Beauty Garden sú označené ako NATRUE. To znamená, že aspoň 95% prírodných zložiek je organického pôvodu.
Najvyššia kvalita. Kozmetika je pripravená ekologickým spôsobom. V záujme kvality a bezpečnosti sa výroba uskutočňuje v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe pre kozmetiku (GMP).
Neobsahuje: palmový olej, silikóny, minerálny olej, parafín, umelé farby a vonné látky.


Čistý objem: 100 ml
Krajina pôvodu: Francúzsko

 

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Fľaša pretrepte, aby sa zmiešali 2 zložky prípravku. Nastriekajte na bavlnený tampón a jemne odstraňte make-up z tváre a krku.

 

zloženie:

Aqua (voda), Helianthus annuus (slnečnica), olej zo semien *, chlorid sodný, Anthemis Nobilis kvet prášok *, Leuconostoc / reďkev koreň kvas filtrát, Parfum (vôňa), tokoferol, linalool, limonén.

* zložka pochádzajúca z ekologického poľnohospodárstva