Mohani olej z Aloe MOH-035

 
 
 
ÚVOD > KOZMETIKA > Starostlivosť o telo > Oleje > Mohani olej z Aloe MOH-035
 

Oleje

Mohani olej z Aloe MOH-035

Kód produktu:50521
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 5-7 dní
Vaša cena: 7,69 €

Mohani aloe olej bol vytvorený maceráciou listov aloe v slnečnicovom oleji. Aloe olej je známy pre svoj utišujúci a upokojujúci účinok, ktorý prináša úľavu koži. Tento olej sa odporúča najmä na sčervenanie, suchú a veľmi suchú pokožku. Zvlhčuje, vyživuje a znižuje pocit napätia a pálenia. Koža sa stáva mimoriadne mäkkou a hladkou a sčervenanie sa zmenšuje. Okrem toho podporuje regeneráciu pokožky poškodenej napr. silným mrazom alebo slnečným žiarením.


Mohani Aloe olej možno úspešne použiť na pokožke s akné. Prináša úľavu pre pokožku a tiež podporuje hojenie kožných lézií. Pravidelne používaný olej redukuje viditeľnosť jaziev a hnisavých lézií. Olej sa môže použiť na olejové mazanie vlasov, na regeneráciu vlasov.


Aké sú výhody používania:

Je bhodný pre citlivú pokožku
regeneruje, hydratuje a vyživuje suchú pokožku a vlasy
nezakrýva póry
má pozitívny účinok na pleť akné
znižuje viditeľnosť začervenania
podporuje hojenie pupienkov 
Krajina pôvodu: Veľká Británia
Čistý objem: 50 ml
Balenie: tmavá sklenená fľaša vybavená pipetou

 

POUŽITIE:

Aloe olej sa môže použiť na pokožku tváre a tela, rovnako ako na vlasy. Olej môžete používať priamo na pokožke bez riedenia a tiež môžete kombinovať s inými olejmi alebo hyalurónovým gélom. Aplikujte aj na vlasy ako kondicionér (vyžaduje šampónovanie).

 

BEZPEČNOSŤ:

Prírodný produkt, bez umelých prísad a konzervačných látok. Po otvorení uchovávajte v chladničke. Chráňte pred priamym prístupom svetla. 100% prírodné, netestované na zvieratách.