PÁNSKA OBUV - MILUJEM-TOPANKY.SK | Topánky pre TEBA

 
 
 
 


 
 

Pánska obuv

Hovorí sa, že páni míňajú raz toľko peňazí na topánky ako dámy na kabelky. Páni si totiž zakladajú na kvalite, nie kvantite svojej obuvi. Nie všetky kvalitné topánky však musia byť aj najdrahšie. Predstavujeme vám pánsku obuv za prijateľné ceny v e-shope Milujem-Topánky.sk

Všetci páni, ktorí si potrpia na dobré a kvalitné topánky, pretože im ide predovšetkým o pohodlie a zároveň nakupovanie nepatrí medzi ich obľpúbené činnosti, je tu skvelá možnosť internetového nakúpu. Z pohodlia vášho domova si môžete vybrať zo širokej ponuky kvalitnej pánskej obuvi. Formálne aj neformálne topánky, klasické aj štýlové podľa najnovších trendov, v rôznych obľúbených farbách a z kvalitných materiálov vám ponúkame v e-shope Milujem-Topánky.sk

 

Rozdelenie pánskej obuvi

pánske topánkyPánska obuv sa typovo rozdeľuje len na mokasíny, klasické poltopánky, celé topánky, sandále a šľapky. Napriek tomu však nie je núdza o nové a zaujímavé pánske topánky, a to vďaka rôznym materiálom, štýlom a farebným kombináciám. Napr. veľmi populárnou sa minulý rok stala pánska obuv, ktorá mala výrazné a kontrastné farby zvršku topánky a podošvy, či dokonca farebné šnúrky aj do elegantných topánok.

Pánska obuv sa podľa účelovosti rozdeľuje na spoločenskú, vychádzkovú a športovú.

 

Spoločenská pánska obuv je zväčša vyrobená z pravej kože a to úplne, vrátane zvršku, vnútornej výstielky a podošvy. Dnes sa už však pre lepšie pohodlie vyrába aj pánska obuv z jemnej syntetiky a s gumovou podošvou. Tento typ pánskej obuvi je jednoduchý, s hladkým alebo lakovaným povrchom. Niektoré pánske topánky do spoločnosti majú perforovaný vzor na špičke topánky, špičky sú zúžené. Spoločenská pánska obuv je okrem svojho vzhľadu charakteristická aj tým, že má 8 dierok na šnurovanie (2 x 4) a používajú sa tenké voskované guľaté šnúrky. Farebne ide väčšinou o čierne pánske topánky, no nájdu sa aj hnedé, tmavo-modré, béžové a šedé.

 

Vychádzková pánska obuv je pohodlnejšia, vyznačuje sa predovšetkým mäkkou podošvou, širšou špičkou, šnurovaním so širšími plochými šnúrkami alebo suchým zipsom. Takáto obuv môže byť rôzne (aj výrazne) prešívaná, môže byť z kombinovaných materiálov a kombinovaných farieb. Medzi vychádzkové topánky sa radí aj letná obuv – pánske sandále a šľapky, a taktiež u pánov čoraz viac obľúbené - mokasíny. Vychádzková obuv je najbežnejšia pánska obuv, pretože je určená na každý deň a pri mnohých modeloch zlučuje vzhľad elegantných topánok a pohodlie športovej obuvi.

 

Športová pánska obuv je, ako už z názvu vyplýva, určená na aktívny pohyb. Pri ľahkej športovej obuvi ide o textilné, pri trekingových o kožené topánky. Sú extrémne mäkké a pohodlné aj na celý deň a do náročnejších podmienok. Podošva je väčšinou spevnená alebo odpružená, podľa druhu športu, na ktorý sú topánky určené. Mnoho pánov nosí športovú pánsku obuv aj v bežné dni do mesta, a to práve pre ich pohodlie.

pánske topánky

Pánska obuv v eshope Milujem-Topánky.sk

V internetovej predajni Milujem-Topánky.sk ponúkame široký výber kvalitnej pánskej obuvi na každý deň, na každú príležitosť. Nájdete tu pánsku obuv rôznych vzorov a farieb za skvelé ceny. Ponúkame výber topánok pre pánov vo veľkostiach 41 – 46. Pravidelní zákazníci môžu spozorovať stále prichádzajúce nové modely pánskej obuvi podľa najnovších módnych trendov. Jednoduchý online nákup vám umožňuje nakupovať topánky s dovozom priamo k vám domov, pričom pri objednávke nad 40 € získavate okamžitú ponuku dopravy zdarma.