BEAUTY GARDEN peeling na tvár

 
 
 
ÚVOD > KOZMETIKA > Starostlivosť o tvár > Peeling > BEAUTY GARDEN peeling na tvár
 

Peeling

BEAUTY GARDEN peeling na tvár

Kód produktu:50190
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 5-7 dní
Vaša cena: 27,90 €

100% prirodný peeling pleti s harmančekom a orechom, vhodný pre všetky typy pleti. Ponecháva pokožku jemnú, hlboko očistenú, prináša pocit pohodlia a dodáva pleti lesk. Škrupinky vlašských orechov jemne, ale účinne odlupujú odumreté čiastočky kože a harmanček a upokojuje.

 


KĽÚČOVÉ ZLOŽKY PEELINGU - TALIANSKE ORECHY A RYBACÍ OLEJA:


Škrupiny orechov sú rozdrvené, aby sa získal jemný peeling.


Olej sa získal z kvetov harmančeka v organickom slnečnicovom oleji. Harmanček je známy svojimi utišujúcimi vlastnosťami a používa sa už niekoľko generácií v kozmetike. Harmanček pochádza z vlastného pestovania BEAUTY GARDEN, kvalitu surovín je kontrolovaná v každej fáze - od sadeníc, úrodu až na hotový kozmetický produkt. BEAUTY GARDEN sa nachádza v meste Auriac, mestečku v malebnom kraji Francúzska. Prípravky, ktoré z neho pochádzajú, sú certifikované pre poľnohospodárstvo Biologique a neobsahujú pesticídy.

 

V harmónii s prírodou:

Všetky kozmetické prípravky Beauty Garden sú označené ako NATRUE. To znamená, že aspoň 95% prírodných zložiek je organického pôvodu.
Krásne navrhnuté. Drevo z ktorého sa vyrábajú obaly a etikety BEAUTY GARDEN, pochádza výlučne z trvalo udržateľného obhospodarovania lesov, a certifikovaný PEFC. Farba rastlinného pôvodu sa použila na tlač štítkov.
Najvyššia kvalita. Kozmetika je vyrobená výlučne ekologickým spôsobom. 
To nezahŕňa: palmový olej, silikóny, minerálny olej, parafín, syntetické farbivá a vonné kompozície.


Čistý objem: 50 ml
Krajina pôvodu: Francúzsko

 

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Na mokrú pokožku tváre a krku naneste malé množstvo a potom opláchnite. Otočte sa okolo očí.

 

zloženie:

Aqua (voda), Helianthus annuus (slnečnica), olej zo semien *, Butyrospermum parkii (bambucké) maslo extrakt *, glycerylstearát, cetearyl olivám, sorbitan olivám, Juglans regia (orech) Shell prášok *, Anthemis Nobilis kvet prášok *, Leuconostoc / reďkev koreň Ferment filtrát, xantánová guma, Parfum (vôňa) Glukonolaktón, tokoferol, Linalool.


* zložka pochádzajúca z ekologického poľnohospodárstva